A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Більче-Золотецька громада
Тернопільська область, Чортківський район

Дільничні виборчі комісії

Дата: 09.10.2020 11:24
Кількість переглядів: 193

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

 

 

Більче-Золотецька сільська  територіальна виборча комісія

Чортківського району Тернопільської області

 

П О С Т А Н О В А  № 10

 

 

"07" жовтня 2020 року                                                 с.Більче-Золоте

 

 

Про утворення дільничних виборчих комісій виборчих дільниць №610058 , № 610100,

№ 610101, № 610106, № 610128, № 610131, № 610305

з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

 

 

Розглянувши подання місцевих організацій політичних партій Тернопільської обласної  організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ”, Тернопільської обласної  організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина”, Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Тернопільської обласної організації Політичної партії "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”, Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ”, кандидатури від яких до складу дільничних виборчих комісій включаються обов’язково, а також подання зареєстрованих у встановленому законом порядку кандидатів на посаду Більче-Золотецького сільського голови разом із доданими до них документами щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій, кандидатури від яких до складу дільничних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, відповідно до пункту 1 частини першої статті 9частин другоїчетвертої статті 23статті 34частин першої – сьомої статті 204 Виборчого кодексу України, Порядку проведення жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з місцевих виборів, затвердженого постановою ЦВК від 25 червня 2020 року № 114Постанови ЦВК від 24 липня 2020 року № 141 «Про внесення змін до Порядку проведення жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з місцевих виборів», Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 8 серпня 2020 року № 163, Більче-Золотецька сільська територіальна виборча комісія з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року постановляє: 

 

1. Утворити та сформувати склад дільничних виборчих комісій виборчих дільниць №610058 , № 610100, № 610101, № 610106, № 610128, № 610131, № 610305 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, призначити їх керівний склад згідно з додатком.

 

2.  Цю постанову (разом з додатком) вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Більче-Золотецької сільської  ради у порядку та в терміни, встановлені частиною четвертою статті 23 та частиною сьомою статті 204 Виборчого кодексу України.

 

 

3.  Дільничним виборчим комісіям виборчих дільниць   №610058 , № 610100,

№ 610101, № 610106, № 610128, № 610131, № 610305 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року забезпечити інформування громадян про місцезнаходження  та режим роботи комісій.

 

 

Головуючий на засіданні, голова сільської 

територіальної виборчої комісії

_______________

М.Ярух

Секретар сільської  територіальної

виборчої комісії

_______________

Л.Бачик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до постанови Більче-Золотецької сільської  територіальної виборчої комісії

від 07 жовтня 2020 року №10
 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №610058

Голова комісії – Паньків Ганна  Йосипівна, 1961 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісії – Левицька Ольга Іванівна, 1979року народження – від Тернопільської обласної організації  "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Секретар комісії – Буховська Валентина Петрівна,     1993 року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Огородник Г.П. (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Члени комісії:

Козій Петро Романович , 1986  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Козій Ольга Теодозіївна  , 1989  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Швидковська Галина Василівна , 1985  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Тимчук Лариса Михайлівна , 1976  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Гудзь Любомир Ігорович , 1996  року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Чокан А.М.  (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Кащишин Оксана Петрівна , 1962  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Луцик Олександра Петрівна , 1966  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Міськів Наталія Яківна , 1979  року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Кушнірик Лідія Петрівна  , 1969  року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Жизномірська Марія Іванівна  , 1969  року народження – за поданням голови ТВК  

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

Матійчук Ольга Володимирівна  , 1973  року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

Залуцький Петро Михайлович , 1996  року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

Кушнірик Наталія Василівна, 1972  року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

 

 

 

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №610100

 

Голова комісії – Наконечний Петро Адамович , 1966 року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісії – Люзна Світлана Василівна, 1983   року народження – від Тернопільської обласної організації  "СЛУГА НАРОДУ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Секретар комісії – Горівчук Ольга Петрівна,  1969 року народження - від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Члени комісії:

Прокопик Марія Степанівна , 1971  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Люзна Світлана Миколаївна – 1972 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Серкізевич Оксана Ярославівна 1974   року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Романюк Інна Олегівна – 2000 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Семкович Галина Василівна -1960 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Серкізевич Надія Дмитрівна – 1974 року народження – від Тернопільської обласної організації  "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Наконечна Ольга Михайлівна – 1958 року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Бей Марія Василівна – 1989 року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Огородник Г.П. (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

 

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №610101

 

Голова комісії – Мишкун Зоряна Ярославівна ,   1979 року народження – від Тернопільської обласної організації «СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ»  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісії Ткачик Наталія Степанівна , 1973   року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Огородник Г.П. (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Секретар комісії – Малюк Наталія Петрівна,   1983 року народження - від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Члени комісії:

Низяк Роман Ярославович -  1989   року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Валюк Володимир Петрович – 1980 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Загайко Петро Степанович – 1976 року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Ярема Людмила Степанівна  – 1960 року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Березюк Степанія Петрівна , 1964   року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Чокан А.М.  (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Магура Олександра Іванівна – 1983 року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №610106

 

Голова комісії – Рудик Світлана Василівна,   1982 року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Чокан А.М.  (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Заступник голови комісії – Бабій Галина Григорівна, 1962   року народження – від Тернопільської обласної організації  "СЛУГА НАРОДУ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Секретар комісії – Василишин Марія Іванівна ,  1985 року народження - від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Члени комісії:

Татарин Олеся Семенівна, 1986  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Калинюк Марія Семенівна – 1985 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Седляк Орися Василівна  – 1964 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Червак Ореста Дмитрівна – 1966 року народження – від Тернопільської обласної організації  "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Гуменюк Марія Петрівна – 1963 року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Волощук Галина Павлівна  – 1973 року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Огородник Г.П. (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Томковид Марія Петрівна  – 1967 року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

Мишкун Меланія Степанівна  – 1963 року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

Василишин Василь Васильович – 1981 року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

 

 

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №610128

 

Голова комісії – Вербіцька Ганна  Євгенівна ,   1985 року народження – від Тернопільської обласної організації  "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісії – Буртний Степан Ігорович , 1989  року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Чокан А.М. (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Секретар комісії – Сап’як Олеся Миколаївна ,  1965 року народження - від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Члени комісії:

Кравчук Марія Василівна , 1968  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Біловус Валентина Михайлівна , 1987  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Матковська Ірина Василівна – 1973 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Вербіцька Аліна Віталіївна – 1999 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Соломонюк Надія Андріївна – 1964 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Мороз Марія Дмитрівна – 1981 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Бойко Яна Станіславівна – 1968 року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Ковалишин Анна Миколаївна – 1949 року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Огородник Г.П. (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Рудлевич Світлана Амбросіївна  – 1972 року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №610131

 

Голова комісії – Козак Надія Іванівна ,  1967 року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісії – Бачинський Борис Іванович , 1980  року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Огородник Г.П. (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Секретар комісії – Барчишак Ганна Ярославівна,  1976 року народження - від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Члени комісії:

Ковбінка Ігор Степанович , 1987 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Ковбінка Ярослава Пилипівна , 1961  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Берковська Ольга Дмитрівна – 1964 року народження – від Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  "БАТЬКІВЩИНА”  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Товарніцький Дмитро Романович – 1974 року народження – від Тернопільської обласної організації  "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Гнатів Галина Степанівна – 1967 року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Чокан А.М. (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Іванишин Світлана Михайлівна  – 1969 року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

Горівчук Олена Русланівна – 1995 року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України);

 

 

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №610305

 

Голова комісії – Клочко Марія Миколаївна, 1969 року народження - від Тернопільської обласної організації  "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Заступник голови комісії – Снятинська Оксана Михайлівна, 1977  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Секретар комісії – Хрипчинська Ганна Петрівна,   1963 року народження - від Тернопільської обласної організації  "СЛУГА НАРОДУ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Члени комісії:

Михайлюк Надія Каролівна, 1961 року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Погорецька Галина Іванівна  , 1969  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Клочко Володимир Володимирович , 1993  року народження – від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Теслюк Леся Романівна, 1957  року народження – від Тернопільської обласної організації  "СЛУГА НАРОДУ”,  (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Андрійчук Леся Василівна, 1989 року народження - від Тернопільської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ” (пункт 1 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України);

Погрібна Оксана Михайліна, 1976 року народження – від кандидата на посаду Більче-Золотецького сільського голови Огородник Г.П. (пункт 5 частини першої статті 204 Виборчого кодексу України).

Патроник Аліна Володимирівна – 1982 року народження – за поданням голови ТВК 

( частина перша статті 204 Виборчого кодексу України).

 

Секретар Більче-Золотецької сільської

територіальної виборчої комісії                                                                Л.Бачик


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь