ХРИСТОС ВОСКРЕС ! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС !

Дата: 02.05.2021 12:12

ДОРОГІ  ЖИТЕЛІ БІЛЬЧЕ-ЗОЛОТЕЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА НАШІ ГОСТІ !

Більче-Золотецька сільська  рада  щиро вітає  вас з найсвітлішим святом всіх християн – Воскресінням Христовим.

Великдень  символізує чистоту та оновлення,  взаємне прощення та порозуміння. Тож нехай це свято для усіх нас буде днем пробудження і величі духу!

Нехай Божа милість та взаємна повага один до одного допоможуть здолати нам усі труднощі, а щира любов  об’єднує нас і надихає на добрі праведні справи!

Сьогодні зі словами подяки та щирих привітань звертаємось  до наших односельчан, хлопців, які зараз перебувають на сході України, захищаючи нас з вами.  Повертайтесь здоровими , ми чекаємо вас.

Вітаємо  наших краян , яких доля розкидала по всьому світу і думками вони з нами, зі своїми сім’ями, зі своєю маленькою батьківщиною.

Вітаємо всіх вас  і кожного зокрема , нехай це величне свято додасть нам сили та впевненості, зміцнить у вірі, надії та любові, принесе світло і благодать у родини,  мир і процвітання нашій рідній Україні.

Христос воскрес! Воістину воскрес!