Сьогодні привітали з професійним святом медичних працівників Шершенівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Олексинського фельдшерського пункту .

Дата: 17.06.2021 17:18

Часто ризикуючи власним життям та здоров'ям , ці люди рятували нас від різних хвороб.

Сільський голова Галина Огородник та т.в.о. керівника КНП "Більче-Золотецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини " Олег Лисий подякували медикам за сумлінну роботу та нагородили грамотами .

За багаторічну працю (55 років медичного стажу) грамотою Тернопільської обласної ради нагороджена Волощук Марія Йосафатівна , яку вручив депутат Тернопільської обласної ради Роман Мороз та привітав колег зі святом.