З Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України !

Дата: 22.08.2021 14:00

Шановні жителі Більче-Золотецької сільської територіальної громади !

Я вітаю Вас з Днем державного Прапора України та 30 річницею Незалежності України !

Український народ віками боровся за волю і свободу. Віками гинули патріоти в боротьбі за незалежність.

Тому ми з вами , як справжні патріоти своєї землі , повинні згадати сьогодні українських козаків, січових стрільців, воїнів  ОУН-УПА, героїв Майдану, Небесну сотню, героїв російсько-української війни ....

Ми живемо з вами у нелегкий час. Час, коли гинуть за незалежність кращі сини і дочки , захищаючи її від агресора - путінської Росії.

І тому напевно найщиріші вітання з нагоди свята посилаю нашим захисникам, нашим односельчанам, які боронили і зараз стоять на сторожі нашого з вами спокою .

Я вітаю всіх вас з цими великими державними святами і бажаю бути єдиними як у ратній, так і в мирній справі.

Бо лише в єдності - сила! Бо лише в порозумінні  - мир!

Бо лише в плідній праці - процвітання  нації!

Мирного неба вам, міцного здоров'я , взаєморозуміння , божої опіки у всіх справах.

І хай синьо-жовтий прапор , як запорука стабільності і свободи, який майорить сьогодні в кожному куточку нашої країни, провіщає всім - Україна була,  є  і  буде !

Слава Україні  !  Героям  слава!

З повагою сільський голова  Галина  Огородник