Конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу ЦНАП.

Дата: 04.10.2021 10:47

Згідно із Законом України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛЬЧЕ  -ЗОЛОТЕЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ            ОГОЛОШУЄ     КОНКУРС

на заміщення  вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування в апараті Більче  - Золотецького   виконавчого комітету сільської  ради:

- адміністратора відділу центру надання адміністративних послуг;

Взяти участь у конкурсі на заміщення  вакантної посади  в апараті виконавчого комітету Більче-Золотецької сільської ради можуть громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра та стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді  адміністратора, спеціаліста І категорії  відповідного напрямку не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсіподають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування; письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону; заповнену особову картку (форма П-2 Д С); дві фотокартки розміром 4 х 6 см.; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий  рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК); копію документа, який посвідчує особу; копія трудової книжки; копію військового квитка (для військовозобов’язаних); довідку про допуск до державної таємниці ( у разі його наявності), посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Термін прийняття документів до 03.11.2021 року.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: с.Більче-Золоте вул.Махнівка 101,Чортківського району,Тернопільської обл.  ,

Виконавчий комітет Більче-Золотецької сільської ради тел.(03541)33-293.

Конкурсна комісія