Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України інформує.

Дата: 26.11.2021 10:27

Маємо цікаву пропозицію для школярів .

Запрошуємо учнів 7-11 класів позмагатися у креативності та створити власну соціальну рекламу на екологічну тематику – у рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю соціальної реклами «Waste Management School Recycling».

Переможці отримають цінні подарунки, а ще можливість представити свої роботи світу, мотивувати людей ставати кращими, або навіть, задати власний тренд, який підхоплять інші.

Що для цього потрібно

Створити власний постер або зняти відео. Спецномінація для соціальних мереж – запис відео для ТіkTok.

Для осмислення організатори конкурсу пропонують три теми,

сортування;

відходи та їх глобальна шкода довкіллю (одноразові маски, недопалки, одноразовий посуд, пластикові пакети, види сміття, його життєвий цикл та періоди розкладання в довкіллі);

zero waste – життя без зайвих витрат та сміття (відповідальне споживання, запобігання утворенню відходів, користування багаторазовим пакуванням, збереження довкілля, корисні екозвички).

Організаційні питання:

?? Заявки на участь приймаються до 5 грудня включно за посиланням: https://cutt.ly/3fw7Y4g.

?? Кращі роботи будуть опубліковані на Facebook-сторінці організаторів та боротимуться за цінні подарунки для шкіл учасників.

?? У зв’язку з карантинними обмеженнями конкурсна частина проходитиме онлайн. Підбиття підсумків відбудеться 9 грудня та транслюватиметься на сторінці https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld.

?? Переможців творчого конкурсу нагородять під час урочистостей у їхніх навчальних закладах.

?? Приз глядацьких симпатій отримає робота, яка матиме найбільшу кількість репостів та підтримки на Facebook-сторінці організатора. Переможця оголосять 20 грудня 2021 року.

?? Головний організатор фестивалю – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух School Recycling World за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України та генерального партнера – компанії PepsiCo Ukraine.

?? Ознайомитися з положенням та технічними вимогами конкурсу можна за посиланням: https://cutt.ly/sTBt9H2