Сьогодні сільський голова Галина Огородник зустрілась з головою Чортківської районної державної адміністрації Володимиром Шипітком.

Дата: 02.12.2021 17:52

У ході зустрічі йшлося про подальшу тісну співпрацю райдержадміністрації із територіальними громадами, спільне вирішення проблемних питань та реалізація проектів, що забезпечують життєдіяльність громад та в цілому сприятимуть розвитку Чортківського району.

Також у ході розмови було обговорено питання щодо діяльності ЦНАПу, наповнення бюджету ТГ, адже саме від цих показників залежить чи буде громада спроможною і реалізація цього залежить від тісної співпраці усіх гілок влади.

Особливо актуальним питанням під час обговорення була ситуація пов’язана з пандемією короновірусу, а саме щодо виконання карантинних заходів, проведення роз’яснювальної роботи та забезпечення можливості вакцинації населення у самі коротші терміни.

Піднято питання, що стосуються життєдіяльності громад, зокрема, ремонту автомобільних доріг та роботи закладів соціальної сфери.