Другий-відділ Чортківського Ртцк-та-сп

Дата: 27.01.2022 09:26

ТРИВАЄ НАБІР ОФІЦЕРСЬКОГО ТА СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ ДО БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ.

Запрошуємо мешканців Борщівщини до проходження служби за контрактом в батальйоні територіальної оборони. Служба буде проходити лише на території Чортківського району.

?За працюючими зберігається середня заробітна плата.

?В батальйоні є офіцерські, сержантські та старшинські посади.

?Участь у територіальній обороні – абсолютно добровільна.

?Вимоги до бійців тероборони невисокі.

?Військовий досвід або стать значення не мають.

?Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу становить від 18 до 45 років (в особливий період – до 60 років).

Складовими національного спротиву є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву в Чортківському районі.

Бійці цих формувань, у разі необхідності, мають прийти на підсилення регулярних підрозділів Збройних Сил України.

Бійці територіальної оборони можуть проходити добровільну підготовку у вихідні дні. Основна перевага - служба поруч із будинком.

?Особи призовного віку, яким виповнилося 18 років можуть проходити строкову військову службу в батальйоні територіальної оборони на території Чортківського району і не залучаються до виконання бойових завдань в зоні проведення Операцій об’єднаних сил.

?Першочергове завдання, у випадку дестабілізації обстановки, за лічені години, взяти під контроль усі об’єкти комунікацій і забезпечити існування конституційного ладу.

?Територіальна оборона - це справа всіх громадян. Не може бути окремо армія, окремо країна. Кожен на своєму місці робить те, що може. З цього складається загальний спротив агресії, загальний спротив ворогу.

????Бажаючим проходити службу за контрактом на посадах офіцерського, сержантського та старшинського складу звертайтеся до другого відділу Чортківського РТЦК та СП м.Борщів, вул.С.Бандери, 35 або за тел.0982246811, 0980411230