Більче-Золотецька сільська територіальна громада

Дата: 28.03.2022 10:57

24 березня 2022 року Верховна Рада проголосувала за Закон України № 7178 про забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану.

??Що змінюється:????????
????Орендні земельні відносини автоматично продовжуються на один рік без внесення відомостей у відповідні реєстри.
????Районні військові адміністрації можуть передавати в оренду строком до одного року державні та комунальні земельні ділянки с/г призначення для ведення с/г виробництва. Орендна плата не може перевищувати 8% нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Для визначення розміру орендної плати застосовуватиметься середня нормативна грошова оцінка одиниці площі ріллі по області.
????Для земельних ділянок, переданих районними військовими адміністраціями, встановлюються жорсткі обмеження щодо їх цільового використання, зокрема щодо зміни складу угідь, передачі ділянок у суборенду, будівництва, зміни цільового призначення