Більче-Золотецька сільська територіальна громада

Дата: 01.04.2022 10:02

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» українцям, які приймають вимушених переселенців, будуть відшкодовувати комунальні витрати.

На таку компенсацію може розраховувати кожен власник житла, який прихистив вдома вимушених переселенців із регіонів, де йдуть активні бойові дії.

Сума компенсації становить 14,77 грн за одну людину на добу або до 457 грн за людину у місяць. Точна сума залежатиме від кількості прийнятих переселенців та кількості днів, які вони провели у власника житла.

Для того , щоб отримати дану компенсацію просимо до 5 квітня звернутися до Більче-Золотецької сільської ради власників житла . З собою мати -

- паспорт громадянина України,

- ідентифікаційний код,

- документи , що підтверджують власність на житловий будинок,