Тернопільський рибоохоронний патруль

Дата: 01.04.2022 09:06

НЕРЕСТОВА ЗАБОРОНА НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ.

??З метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських об’єктах Тернопільської області Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області видано відповідний наказ від 30 березня 2022 року №10 (https://trn.darg.gov.ua/files/12/03_31_T_nakaz_nerest.PDF) згідно якого встановлюється період природного відтворення (нересту) водних біоресурсів у такі терміни:

- на водосховищах і ставках з 1??1?? квітня по 2??0?? червня 2??0??2??2?? року (включно);

- в корінних водах річки Дністер разом з притоками всіх порядків з 1??1?? квітня по 2??0?? червня 2??0??2??2?? року (включно);

- в корінних водах інших річок з 1??1?? квітня по 3??0?? травня 2??0??2??2?? року (включно).

?Також, Тернопільським рибоохоронним патрулем створено карту спеціально визначених місць для задоволення потреб рибалок – любителів в період весняно – літньої заборони на лов риби у Тернопільській області у 2022 році. ????Карта доступна для перегляду за посиланням (https://www.google.com/maps/d/embed...).

Під час весняно-літньої нерестової заборони:

?ЗАБОРОНЕНО використання плавзасобів (човнів) у визначених місцях нересту, промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення змагань зі спортивного рибальства, а також днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт;

?ДОЗВОЛЕНО аматорський вилов, до 3 кг. риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у місцях визначених у переліку.

????Враховуюсь ситуацію в країні та ведення воєнних дій на території держави, Тернопільський рибоохоронний патруль продовжує виконувати свої прямі обов’язки, щодо охорони водних біоресурсів на водних об’єктах області. Від того наскільки успішно та вдало пройде нерест залежить чисельність риби у наших водоймах. Вважаємо, що будь які браконьєрські або протиправні дії чи отримання прибутку від незаконно здобутих водних біоресурсів – не припустимо. Також Держрибагентство продовжує активно працювати, закликає до єдності в боротьбі та захисту нашої країни. Пам'ятаймо, що від наших спільних дій залежить майбутнє України????????

??Закликаємо громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: ????(0352) 27 - 70 – 34 та ????(097) 427- 85- 95