Другий-відділ Чортківського Ртцк-та-сп

Дата: 06.04.2022 16:05

УВАГА ! ПРИЗОВ "ВЕСНА-2022".

З 1 квітня в Україні розпочався призов на строкову військову службу громадян України відповідно до Указу Президента України №687/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році", розпорядження голови Чортківської райдержадміністрації від 23.02.2022 р. №32/01-03 "Про організацію в Чортківському районі призову громадян України чоловічої статі у квітні-червні та жовтні-грудні 2002 року", наказу начальника Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 18.02.2022 р. №57агд "Про призов громадян України чоловічої статі Чортківського району на строкову військову службу в квітні-червні 2022 року".

Однак, зважаючи на військову агресію росії проти України 24 лютого 2022 року та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану" в Україні було введено воєнний стан.

Оскільки на всій території України оголошено загальну мобілізацію, то під час призовної кампанії "Весна-2022" відправка юнаків 2004-1995 р.н. на строкову військову службу у

??ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ПРОВОДИТИСЬ НЕ БУДЕ??

??Але НАГОЛОШУЄМО:

Призовники віком від 18 до 27 років (не чекаючи повістки) впродовж 10 днів з початку весняного призову на строкову військову службу зобов'язані прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки ??ВИКЛЮЧНО для уточнення облікових даних та проходження медичної комісії.

??????УВАГА при собі необхідно мати:

- посвідчення про приписку до призовної дільниці;

- паспорт громадянина України;

- документ, що дають право на отримання відстрочки від призову;

- медичні документи про стан здоров'я.

Більш детально з Указом Президента та Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» можна ознайомитись за посиланням :

2 відділ Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки нагадує:

Захист Батьківщини – це Конституційний обов’язок!

стаття 65 Конституції України.

Звертайтесь за адресою: м.Борщів, вул.С.Бандери, 35