Другий-відділ Чортківського Ртцк-та-сп

Дата: 14.04.2022 17:08

ДО УВАГИ ЧОЛОВІКІВ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ВІКОМ 18-60 РОКІВ.

Чоловіки віком від 18 до 60 років, що у зв’язку з військовими діями вимушено переселяються з інших областей до Тернопільської області (територіальних громад Борщівщини) , повинні не пізніше 48 годин з’явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та стати на військовий облік.
До уваги керівників ОСББ, гуртожитків, установ та організацій, незалежно від форм власності, а також всіх громадян, хто надає тимчасове проживання переміщеним особам, - вам КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО здійснювати поселення переміщених осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років більш як на дві доби без постановки їх на військовий облік.
Звертаємо увагу голів об’єднаних територіальних громад, керівників підприємств, організацій у сприянні постановки громадян України на військовий облік, а саме: наданні інформації про чоловіків-переселенців зазначеної вище вікової категорії.
За ухилення від постановки на військовий облік зазначеній категорії громадян передбачено покарання згідно з вимогами чинного законодавства.