Відновлюємо перегляд та сплату штрафів автофіксації в Дії.

Дата: 03.10.2022 09:21

Камера зафіксувала порушення ПДР? Ми надішлемо вам push-сповіщення про це в застосунку Дія. Також ви зможете переглянути деталі та сплатити штраф через Apple Pay, Google Pay чи за банківськими реквізитами ??

Раніше послуга була недоступна з міркувань безпеки. Державні реєстри певний час були відключені, зараз робота реєстрів поновлена.

Тож ви зможете переглянути в Дії історію штрафів навіть за період, коли послуга була недоступна. Обов?язково перевірте, чи немає у вас несплачених штрафів.

Чому так важливо сплачувати штрафи вчасно??

Якщо порушення ПДР було зафіксовано автоматично, то людина може про нього навіть не знати. Несплата штрафу призведе до відкриття виконавчого провадження, через яке можуть накласти арешт на банківські рахунки, не випустити за кордон тощо.

З push-сповіщенням у Дії ви будете завжди вчасно проінформовані про штрафи. А сплата за кілька кліків допоможе не переплачувати та тримати все під контролем ??

Будьте чемні та користуйтеся Дією ?

Сервіс реалізовано Мінцифрою спільно з МВС, Головним сервісним центром МВС та ДП «Інфотех».