Щодо інформування агровиробників.

Дата: 27.10.2022 08:13

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 № 918 затверджено „Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції” відповідно до якого Укрдержфонд за допомогою Державного аграрного реєстру повідомляє отримувачу про погодження поданої заяви і укладає з отримувачами договори про надання бюджетних коштів. Для отримання бюджетних коштів на рахунок, необхідною умовою є підписання договору про надання бюджетних коштів з Укрдержфондом. Усім отримувачам із затвердженого переліку, такі договори надійдуть найближчим часом у їхній електронний кабінет у ДАР. Після підписання договору кваліфікованим електронним підписом, заявка буде автоматично затверджена до виплати. Частину заявок допомагали оформляти працівники територіальних громад тому звертаємось з проханням допомогти в якнайшвидшому інформуванні отримувачів, зареєстрованих в Державному аграрному реєстрі за програмою надання державної підтримки на обробіток 1 га та утримання корів, про необхідність укладання у найкоротші терміни (до 29.10.22) договорів з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств про надання бюджетних коштів.

Директор департаменту Володимир СТАХІВ