Молимось за сиріт.

Дата: 13.11.2022 09:35

Фото без описуМолимось за сиріт .

Сьогодні у другу неділю листопада християни по всьому світу разом з українцями молитимуться за усіх сиріт, за нові сім’ї для них, за вразливих дітей і їхні родини.

Сотні тисяч постраждалих , десятки тисяч вбитих українців, серед яких сотні дітей, тисячі нових сиріт - така реальність сьогодення .

Де б ви не були у цей день, ви можете знайти можливість помолитися за дітей, дітей-сиріт, дітей, розлучених з сім'єю, за їх щасливу долю під мирним небом України.