ВИСТОЯЛИ! БОРЕМОСЬ! ПЕРЕМОЖЕМО!

Дата: 25.11.2022 14:24

Бути справжнім захисником країни – важка і почесна праця. Перелік якостей, якими повинен володіти захисник, великий.

Жодна держава не може існувати без людей, що забезпечують її безпеку.

Бути захисником країни - це важка і почесна справа. А якими якостями повинен володіти справжній захисник?

Понад усе потрібно бути патріотом своєї країни, любити та цінувати вікову історію нашої країни, поважати культурні цінності нашої держави. Є люди, життєвим призначенням яких є військова справа, інші ж стають на захист Батьківщини за необхідності. Але ї ті, і ті в разі небезпеки роблять все необхідне для захисту країни, ризикуючи при цьому своїм життям.

У мирний час, а також враховуючи умови сьогодення є люди, яких неможливо не називати захисниками - це працівники спецслужб, поліції, рятувальники. Всі вони працюють для того, щоб країна могла спати спокійно.