Міністерство соціальної політики інформує:

Дата: 29.11.2022 21:13

✅ Ухвалений Закон 2734 має на меті допомогти сьогоднішнім та майбутнім пенсіонерам!

👉 Закон дозволяє всім, хто не має можливості працювати, сплачувати внески та отримувати страховий стаж, який потрібний у майбутньому для виходу на пенсію. Це особливо актуально для тих, хто знайшов прихисток в інших країнах, працює там і планує отримувати українську пенсію.

Кожен отримав можливість допомогти тим, хто не має достатньо стажу для виходу на пенсію сьогодні. Хто втратив роботу через російське повномасштабне вторгнення і не має необхідного стажу, може отримати допомогу від близьких, друзів, або просто меценатів.

☝️Також Закон 2734 дозволяє всім бажаючим підтримати фінансово сьогоднішніх пенсіонерів. Можна сплатити кошти адресно на рахунок пенсіонера, збільшивши таким чином його або її пенсію. 🔸70% внесків підуть обраному пенсіонеру, 🔸30% будуть розподілені між усіма іншими пенсіонерами.

❗️ВАЖЛИВО: передбачено приведення Урядом, Міністерствами та центральними органами влади нормативно-правових актів у відповідність зі Законом протягом 3 місяців з дня набуття ним чинності

ℹ Текст закону: Bit.ly/Zakon2734