Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Google запускають онлайн-простір української культури на платформі Google Arts & Culture, який має назву Ukraine is Here - Україна поруч.

Дата: 30.11.2022 09:36

Українська культура репрезентована на власній сторінці чотирма розділами: Культура, Архітектура, Мистецтво та Природа.

За допомогою технології доповненої реальності в додатку Google Arts & Culture можно переглянути понад сорок 3D моделей, зокрема Софійський собор, замок Паланок і Національна опера України.

Унікальна колекція пропонує можливість ближче познайомитися з автентичними, інтерактивними історіями про українські мистецтво, архітектуру й природні ландшафти через музику, відео, віртуальні галереї, які зібрано вперше на одній платформі та в «один дотик».

Детальніше : https://mkip.gov.ua/news/8139.html