В Україні стартував благодійний освітній проєкт Flowers4School, який спрямований на озеленення українських шкіл квітами. Опорний заклад «Більче-Золотецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів» також активно долучився до проведення акції.

Дата: 30.11.2022 15:19

Хай буде весна,

Поки ми стоїмо до кінця,

І нас не зламає війна,

Наша віра єднає серця,

Україна навіки жива.🇺🇦

В Україні стартував благодійний освітній проєкт Flowers4School, який спрямований на озеленення українських шкіл квітами. Всеукраїнський благодійний проєкт проводиться за ініціативи асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Провайдером в Україні є найбільший інтернет-магазин «Florium».

💐Головна місія проєкту – ознайомити дітей зі світом квітів та з їхньою допомогою висадити цибулинки на території своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже, що садівництво – це весела і потрібна справа, яка розвиває любов до землі нашої Батьківщини.

Навесні усі учасники зможуть милуватися красою своєї школи

Дякуємо організаторам за надану можливість долучитися до акції #flowers4school. #квітиперемоги

Нехай буде весна і ПЕРЕМОГА!!!

Слава Україні!!!

и ещё 8