Сьогодні минає 31 рік від дня проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту про державну Незалежність.

Дата: 01.12.2022 10:48

Сьогодні минає 31 рік від дня проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту про державну Незалежність, що його ухвалила Верховна Рада 24 серпня у 1991 році. Цього дня понад 90% українців сказали «так» незалежній державі, адже «не підтримати незалежність означає підтримати залежність».

Тоді референдум дав старт міжнародному визнанню щойно народженої Української держави. Першою одразу Україну визнала Польща, трохи не встигла за нею, але була першою державою Заходу – Канада. Першою відкрила посольство в Києві Угорщина, піднявши статус свого консульства, яке існувало в Києві з радянських часів. США та провідні держави Заходу визнали незалежність України в кінці грудня.

Цьогоріч, значущу для кожного українця подію, згадуємо в умовах повномасштабної війни, виборюючи свою незалежність. Ми уже продемонстрували всьому світу свою незламність і жагу до вільного життя. Продовжуємо це робити і сьогодні!