Премʼєр-міністр підписав постанову, яка дозволяє користуватися лише цифровим посвідченням водія в Дії. Постанова набуде чинності 14 грудня.

Дата: 08.12.2022 09:29

Па-па, пластик. Водійське посвідчення в застосунку, а не в гаманці. Деталі 👀

Раніше ми узаконили цифрове водійське посвідчення, а сьогодні робимо новий революційний крок — переходимо до формату діджитал first. Премʼєр-міністр підписав постанову, яка дозволяє користуватися лише цифровим посвідченням водія в Дії.

Тепер під час оформлення документа ви можете вибрати цифрове посвідчення, а пластикову картку замовити додатково за бажанням. Це допоможе завжди мати документ на відстані 1 кліка в Дії.

Тільки діджитал — тільки вперед😎

Як вам новина?

Послугу реалізує Міністерство цифрової трансформації України спільно з МВС України та Головний сервісний центр МВС.