Щороку 14 грудня Україна відзначає пам'ятну дату - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС/

Дата: 14.12.2022 09:38

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Щороку 14 грудня Україна відзначає пам'ятну дату - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата була заснована указом Президента України від 10 листопада 2006 року.

Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом.

Для всіх нас ви є прикладом справжнього патріотизму, самовідданого служіння Україні.

Бажа'vj кожному із вас міцного здоров'я, невичерпної енергії, родинного благополуччя, щастя та мирного неба над нашою Батьківщиною.