Дата: 14.12.2022 09:42

Напередодні дня Святого Миколая всі з нетерпінням чекають на подаруночки. Опорний заклад "Більче-Золотецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів" також відчув свято. У рамках соціального проєкту #Активні_парки_здорова_Україна, ми отримали від Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спортивний інвентар для реалізації даного проєкту та зміцнення фізичного здоров'я учнів.

«Активні парки» – це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Головна мета проєкту – зробити спорт доступним для всіх.

Щиро дякуємо @Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

Активні парки - Більче - Золотецька ОТГ