Напередодні дня Святого Миколая в Більче-Золотецькій мистецькій школі організували свято для дітей військовослужбовців, дітей внутрішньо-переміщених осіб, дітей вразливих категорій.

Дата: 16.12.2022 16:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

День Святого Миколая – свято, на яке з нетерпінням чекають діти, бо саме в цю пору вони отримують подарунки. Також вважається, що цей святий завжди допомагає та підтримує всіх, хто цього потребує. Цьогоріч на дива чекають не лише діти, а й дорослі – кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше.

Святий Миколай завітав до них і кожному вручив подарунок.

Вітаючи дітей військовослужбовців, ми розуміємо, що ніякий подарунок не замінить тепло батьківської любові. Так і для дітей, які тікаючи від війни, знайшли притулок в наших селах , як би ми не старалися, все рівно не станемо рідними. Бо кажуть, як би десь не було добре , а вдома найкраще.

У відповідь ми отримали найцінніше – блискучі оченята, радісні посмішки, море позитивних емоцій, а також віру в те, що усі захисники повернуться додому та щасливе майбутнє під мирним небом України.