Сьогодні в Більче-Золотецькій громаді відбувся молитовний сніданок. В залі зібралися священники, керівники закладів та установ, військовослужбовці, внутрішньо переміщені особи , представники влади.

Дата: 27.12.2022 13:07

Підводячи підсумки 2022 року хочемо подякувати Богу за те, що був з нами , з Україною.

Отець Юрій Стеблина поблагословив початок заходу.

Хвилиною мовчання згадали наших земляків захисників України Володимира Левицького та Олега Буракова , а також всіх захисників України і мирних жителів, які віддали свої життя за волю України.

Сільський голова Галина Огородник подякувала всім, хто протягом року допомагав у всьому . "Війна показала спроможність місцевого самоврядування, спроможність кожної громади, кожного села, кожної організації. Ми стали однією сім'єю , з однією думкою , з одним бажанням. Ми пекли, варили, ліпили тисячі вареників, плели маскувальні сітки, виготовляли окопні свічки . Ми робили і дальше готові робити все , щоб тільки якомога швидше наблизити Перемогу. Віримо, що новий 2023 рік принесе нам мир , повернуться додому наші захисники, повернуться додому всі, кого війна розкидала по всьому світу" .

З нами були ректор Подільського державного університету Володимир Іванишин, депутат Тернопільської обласної ради Роман Мороз .

Цього року Більче-Золотому виповнилось 540 років , проте святкування хоч і було заплановане, проте війна перекреслила все. Для всіх присутніх було презентовано документальний фільм про історію села Більче-Золоте.

Наостанок присутніх привітали діти та вокальний гурт "Більчанки".

Молитовний сніданок закінчився по формі, але не по змісту. Кожен з присутніх подумки проаналізував рік, що минає і віримо, що та іскорка надії, що залишилась в серці , розгориться вогнем любові, миру.

Підводячи підсумки, ми не називали та враховували цифр, тільки емоції, особливо емоції гордості.

Гордимося, що ми українці - єдині, незламні.

Гордимося, що живемо і працюємо на рідній землі, в рідній Україні.

Слава Україні! Героям слава!