20.01.2023 року старшим дільничним офіцером поліції відділення поліції №1 (м. Борщів) старшим лейтенантом поліції Володимиром ГОМЕНЮКОМ було проведено звітування перед громадянами Більче-Золотецької громади за 2022 рік.

Дата: 23.01.2023 09:13

Під час звітування поліцейський розповів про стан криміногенної ситуації на території громади, про заходи вжиті ним під час виконання службових обов'язків щодо забезпечення правопорядку на території обслуговування, обговорено найбільш проблемні питання громади щодо забезпечення правопорядку, а також спільно із керівництвом громади обговорено подальший план розвитку безпекового середовища у громаді із подальшим винесенням даних проєктів на розгляд сесії Більче-Золотецької сільської ради, задля їхнього погодження та реалізації.