Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році.

Дата: 07.03.2023 08:26

Пріоритети конкурсу 2023 року:

✅Відкривання спільного минулого і культурної спадщини.

✅Розвиток підприємницьких компетентностей молоді та підтримка підприємницьких ініціатив.

✅Поглиблення співпраці та обмін досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями у сфері технічної і галузевої освіти з урахуванням впровадження цифрових технологій.

✅Підтримка ініціатив молоді, спрямованих на подолання наслідків війни росії проти Україні, допомога молоді, яка постраждала від агресії росії проти України, зокрема через волонтерство.

✅Зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і взаємоповаги серед молоді.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема:

📌інститути громадянського суспільства;

📌заклади освіти;

📌комунальні установи, які працюють з молоддю.

❗️Документи приймаються до 15:00, 31 березня 2023 року у друкованій формі (у 2-х примірниках) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418, та електронній формі (depmolpolmms@gmail.com)

🔗Детальніше про конкурс за посиланням: bit.ly/41AXXqe

#молодіжнаполітика #обмінимолоддю #міжнароднеспівробітництво