Увага! Шановні жителі громади, керівники підприємств різних форм власності!

Дата: 20.03.2023 10:36

Відповідно до розпорядження сільського голови від 14 березня 2023 року № 44 «Про організацію та проведення на території Більче-Золотецької сільської ради у 2023 році щорічної всеукраїнської акції „За чисте довкілля” з 15 березня 2023 року в нашій громаді триватиме весняний двохмісячник благоустрою.

Просимо всіх небайдужих жителів громади долучитись до щорічної весняної акції з благоустрою та привести в належний стан території біля своїх будинків, місця загального користування. Принагідно нагадуємо за обрізання гілок дерев, що звисають на проїжджу частину вулиць.

Закликаємо колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності, громадські організації нашої громади навести лад на закріплених територіях.

Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці.

Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця.

І пам’ятаймо, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять