НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ – НЕ ВЧИНЯЙТЕ ЗЛОЧИН!

Дата: 27.03.2023 10:14

Тільки вийшли перші весняні сонячні промені як вже деякі люди розпочинають активно спалювати суху траву.

Закликаємо усіх бути свідомими!

Не паліть !!!!

Не знищуйте природу та не створюйте лишніх проблем.

Також нагадуємо , що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів на громадян від 3 060 грн до 6 120 грн . А в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 6 120 грн до 12 240 грн.

А під час воєнного стану в країні паліїв притягають до кримінальної відповідальності за статтею 113 Кримінального Кодексу України, в якій передбачається покарання для порушника у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої. Будьмо людьми

Скеруйте свої сили на боротьбу проти агресора та відбудову економіки, а не додавайте роботи пожежно-рятувальним підрозділам!

Радимо всім досить серйозно віднестись до даного допису. Бережіть довкілля, власне здоров’я та здоров’я своїх дітей!