Шановна Більче-Золотецька громадо та наші гості, дорогі захисники і захисниці ! Ми вітаємо Вас з найбільш радісним і величним святом – Великоднем .

Дата: 17.04.2023 08:37

Нехай разом зі звісткою про Світле Христове Воскресіння у ваші оселі та серця увійдуть спокій, упевненість у завтрашньому дні та нашій перемозі над ворогом, віра , незламність духу .

Міцного вам здоров’я, добробуту, злагоди в родині, наснаги на подальшу боротьбу, Божого благословення , миру і швидкої Перемоги!

Найщиріші слова вдячності нашим захисникам за можливість відзначати це свято на своїй землі!

Христос воскрес! Воскресне Україна !