26 квітня 1986 року... Це пам’ятна дата не лише для України, а й для всієї міжнародної спільноти. Це день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС.

Дата: 26.04.2023 10:30

День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив, врешті-решт, долі сотень тисяч людей.

Сьогодні ми засвідчуємо свою глибоку шану справжнім визволителям людства від ядерної навали «мирного атома»! Ми дякуємо тим, хто, не шкодуючи свого життя, рятував майбутні покоління не лише українців, а й , без перебільшення, всього світу.

Ви йшли у вогонь, у пекло, незважаючи на смертельну небезпеку. Ваш подвиг – це взірець людської мужності, героїзму та самовідданості.

Ми пам’ятаємо і низько вклоняємось всім ліквідаторам, які горіли в зоні лиха, солдатам атомного фронту, які віддали своє життя і здоров’я.

Вічна пам'ять і шана усім загиблим.