5 травня 2023 в центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі відбудеться економічний форум BraveTe. Учасниками можуть стати власники малого й середнього бізнесу, а також підприємці й менеджери.

Дата: 27.04.2023 15:43

Центр Дія.Бізнес у Тернополі запрошує підприємців і менеджерів на економічний форум BraveTe. Участь безоплатна Форум організовано у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Ініціатором проведення є ГО West Ukraine Digital, за підтримки Тернопільської обласної військової адміністрації та Тернопільської міської ради. Програма форуму складається з тематичних блоків присвячених викликам та перспективам для ITсфери, аналізу стану релокованого бізнесу та перспективам розвитку малих та середніх підприємств в Україні, а також відкритої лекції про залучення грантових коштів в бізнес. Форум включатиме дискусійні панелі з провідними експертами та підприємцями.

Серед спікерів форуму:

● Оксана Качурівська – керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі та проєктного офісу West Ukraine Digital;

● Тарас Кицмей – співвласник і член ради директорів компанії SoftServe, кандидат фізикоматематичних наук, експрезидент Асоціації IT Ukraine і член правління Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА);

● Володимир Глащенков – голова Наглядової ради компанії Молокія;

● Валерій Решетняк – СЕО robota.ua;

● Тетяна Ситник – дослідницька компанія CBR, партнерка, керівниця напряму В2В і стратегічних досліджень. До 2020 року працювала в дослідницькій компанії GfK;

● Олена Твердовська – Директор департаменту підтримки клієнтів Nova Global;

● Тарас Фітьо – Co-owner компанії ТОМ;

● Тарас Кутко – СЕО компанії DELTA FOOD;

● Савуляк Христина – членкиня правління Клубу Ділових Людей Україна, директорка з маркетингу, керівниця програм та проєктів розвитку МСБ.

Дата: 5 травня 2023 року

Адреса: м. Тернопіль, вул. 15 квітня, 2-м (Бізнес-центр К15)

Участь безоплатна за умови реєстрації: https://t.me/podiiabusiness_ternopil_bot

Для всіх, хто бажає приєднатись онлайн: трансляція форуму буде доступна у Facebook та YouTube Учасники форуму також зможуть відвідати виставку місцевих та релокованих виробників різних сфер діяльності, що буде представлена у центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі, та матимуть можливість для нетворкінгу. Захід реалізується в рамках проєкту Міжнародної організації з міграції (МОМ) «Розвиток малих та середніх підприємств (МСП): економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

Програма форуму 5 травня 2023

Місце проведення: м. Тернопіль, Бізнес-центр К15, вул. 15 Квітня, 2м BraveTe Business Forum

10:30 - 11:00 Реєстрація учасників та гостей. Виставка місцевих та релокованих виробників

11:00 - 11:20 Офіційне відкриття.

Вітальні слова почесних гостей.

● Володимир Труш - начальник Тернопільської обласної військової адміністрації

● Сергій Надал - Тернопільський міський голова

● Представник Міжнародної організації з міграції

11:20 - 12:00 Дискусія. Виклики та перспективи для IT-сфери сьогодні Модератор – Володимир Глащенков, голова Наглядової ради компанії Молокія

● Тарас Кицмей – співвласник і член ради директорів компанії SoftServe, кандидат фізико-математичних наук, експрезидент Асоціації IT Ukraine і член правління Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА)

12:00 - 13:30 Панельна дискусія. Бізнес сьогодні: релокація, виклики і перспективи розвитку Модераторка – Оксана Качурівська, керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі та проєктного офісу West Ukraine Digital ● Валерій Решетняк, СЕО robota.ua ● Тетяна Ситник, дослідницька компанія CBR, партнерка, керівниця напряму В2В і стратегічних досліджень. До 2020 року працювала в дослідницькій компанії GfK ● Олена Твердовська, Директор департаменту підтримки клієнтів Nova Global ● Тарас Фітьо, сo-owner компанії ТОМ ● Тарас Кутко, СЕО компанії DELTA FOOD * у програмі можливі зміни

13:30 - 14:00 Перерва. Виставка місцевих та релокованих виробників, нетворкінг

14:00 - 15:30 Відкрита лекція. Залучення грантових коштів в бізнес ● Савуляк Христина, членкиня правління Клубу Ділових Людей Україна, директорка з маркетингу, керівниця програм та проєктів розвитку МСБ

15:30 Підведення підсумків. Завершення форуму.