Ось і відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)». Вітаємо вихованців нашого НВК.

Дата: 29.05.2023 11:26

«Сокіл» («Джура») – це не просто гра, це постійна навчально-виховна робота впродовж року, спільна робота учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування, та громадських організацій. Гра проводиться Міністерством освіти і науки України за сприянням інших міністерств, відомств та громадських організацій з 2009 року. Її мета – виховувати національно свідому молодь, сильну духом і тілом! Гра пропагує здоровий спосіб життя, формує почуття патріотизму, шанобливого ставлення до традицій та культури Батьківщини.

У здоровому тілі – здоровий дух! Цікаві та хвилюючі етапи гри, спілкування в дружньому колі – залишаться у нашій пам'яті! Нехай поруч із юними патріотами крокують мужність, честь та відвага. Саме вони будуватимуть Україну – сильну, вільну, незалежну. Тримаймо стрій! Все буде – Україна!