До уваги населення!

Дата: 17.07.2023 15:31

Замість фінансової підтримки від волонтерських організацій, мешканка Тернопільського району втратила власні гроші. Жінка перейшла за фейковим посиланням шахраїв.

Оголошення про так звану допомогу волонтерів з Європи потерпіла знайшла в соцмережі. Вирішила зареєструватися та подати анкету на отримання понад п'яти тисяч гривень. Заповнила всі особисті дані, а також конфіденційні з банківської картки. Невдовзі помітила дивні списання з рахунку. Аферист зумів викрасти увесь залишок – 23 тисячі гривень. Потерпіла звернулася з заявою в поліцію.

Поліцейські вкотре нагадують: шахраї під виглядом надання виплат українцям у період воєнного стану, крадуть кошти. Вони розсилають повідомлення або створюють різні оголошення у телеграм-каналах про нарахування соціальних виплат від ЄС, представників ООН, Червоного Хреста та різних благодійних фондів. Насправді, варто лише перейти за посиланням - одразу опинишся в пастці афериста.

Не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах. Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел! Якщо з рахунків зникли гроші, негайно звертайтеся до поліції.