Жителів Тернопільщини запрошують долучатися до Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації»

Дата: 17.07.2023 15:34

▪️У рамках Національного Фестивалю «Код Нації» було розпочато підготовку та реалізацію низки заходів, присвячених 32-й річниці Незалежності України. Одним з таких заходів є Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації», що відбудеться вже втретє.

🔆Як і раніше, головною метою Конкурсу є підтримка та сприяння розширенню діяльності представників культурної сфери, зокрема освітян, молоді та інших членів нашого суспільства.

Також, важливою ціллю Конкурсу є збір коштів з подальшою підтримкою Збройних сил України. Всі благодійні внески, що вноситимуть конкурсанти, спрямовані на рахунок благодійного фонду «Відсоток Небайдужих», який у подальшому забезпечуватиме потреби сил протидії ворогові, про що звітуватимуть на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

▶️Детальніше: http://surl.li/jegol