Вітаємо велику родину медиків, сімейних лікарів, медичних сестер, фармацевтів, всіх працівників системи охорони здоров’я з професійним святом!

Дата: 27.07.2023 09:42

Відтепер, згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського №327/2023, День медичного працівника в Україні відзначають 27 липня.

Наші українські медики прирівняні до українських військових, які боронять країну.

Велика шана тим, хто готовий жертвувати собою заради інших. Прийміть подяку за вашу працю, безмежне милосердя, високу моральність та лікарську честь особливо у важкі часи повномасштабного вторгнення росії, коли вам приходиться під звуки сирен і навіть обстрілів рятувати життя військових, надавати допомогу цивільним жителям.

Щастя та Божої благодаті Вам і Вашим родинам. Успіхів у роботі та нових звершень.

Всім нам миру після перемоги над нашим московським ворогом.

Слава Україні!

Слава Українським Медикам!