Дата: 08.06.2023 15:41

(відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Більче-Золотецька сільська рада, вул. Махнівка, 101, с. Більче-Золоте, 48733, код за ЄДРПОУ — 04395277; категорія замовника — орган місцевого самоврядування.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:         Автомобільний бензин А-95, Дизельне паливо, Газ нафтовий скраплений (код ДК 021:2015 – 09130000-9 - «Нафта і дистиляти»)
  2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-07-007040-a

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до особливостей транспортних засобів Замовника,  з урахуванням загальноприйнятих норм та стандартів для зазначеного предмета закупівлі,  а також потреб Замовника.

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 185 839 грн з ПДВ.

1. Обгрунтування обсягів закупівлі:

Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої замовником на основі фактичного використання паливо-мастильних матеріалів у попередньому році та в межах видатків, передбачених кошторисом.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення /очікуваної вартості предмета закупівлі:

При визначенні очікуваної вартості застосовувався метод моніторингу (порівняння) ринкових цін на паливо з використанням загальнодоступної відкритої інформації про ціни на пальне та консультації з постачальниками.