Дата: 17.03.2023 15:18

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі товару, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

ДК 021:2015 14210000-6: Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь).

Найменування: Більче-Золотецька сільська рада Чортківського району Тернопільської області (далі – Замовник).

Місцезнаходження: Україна, Тернопільська область, с.Більче-Золоте, вул.Махнівка 101, індекс 48733.

Код ЄДРПОУ: 04395277

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015 14210000-6: Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь).

Вид процедури закупівлі: відкриті торги (з особливостями) у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Очікувана вартість предмета закупівлі:

Очікувана  вартість  закупівлі становить 400 000,00 грн. з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  В результаті обстеження доріг громади із щебеневим покриттям виявлено ряд дефектів: існуюче покриття не задовольняє вимоги щодо міцності, мають деформації та руйнування, що свідчить про втрату міцності конструкції – проломи, ямковість, просідання, вибоїни, напливи, колійність, тому виникла потреба у закупівлі щебеню.

При визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі було проведено аналіз та вивчення ситуації на ринку,  враховувалась інформація про ціни на даний товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників відповідного товару.

Розмір бюджетного призначення: згідно кошторисних призначень на 2023 рік

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, що за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає потребам та вимогам замовника.

Детальний опис предмета закупівлі

№ з/п Найменування товару Опис та характеристики товару Вимоги щодо якості Одиниця виміру Кількість

1 Щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм; ·

Клас радіоактивності – 1 клас.

· Морозостійкість F 50.

· Клас міцності М 1000.

· Лещадність – 4 група, не більше 35 %.

· Колір – сірий. ·

У грудках не повинно бути глини.

Основні характеристики товару – у відповідності до ДСТУ, що буде підтверджуватись відповідними документами тендерної пропозиції, поданими учасником згідно п. 1 цього додатку.

Товар має бути новим , що раніше не використовувався. ДСТУ Б В.2.7-75-98

тонна 450

2 Щебінь з природного каменю фракції 20-40 мм; ·

Клас радіоактивності – 1 клас. ·

Морозостійкість F 50. ·

Клас міцності М 1000. ·

Лещадність – 4 група, не більше 35 %. ·

Колір – сірий. ·

У грудках не повинно бути глини

Товар має бути новим , що раніше не використовувався. ДСТУ Б В.2.7-75-98

тонна 450

ВСЬОГО: тонн 900

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведена в Додатку №2 тендерної документації на закупівлю. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства.

Ідентифікатор закупівлі:     UA-2023-03-17-006150-a.