ДК 021:2015 – 65210000-8 - Розподіл газу

Дата: 19.01.2023 12:34

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

1. Найменування замовника: Більче-Золотецька сільська рада Чортківського району Тернопільської області (далі – Замовник).

2. Місцезнаходження замовника: Україна, Тернопільська область, с. Більче-Золоте, вул. Махнівка 101, індекс 48733.

3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: ЄДРПОУ 04395377.

4. Категорія замовника: орган місцевого самоврядування.

5. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

6. ДК 021:2015 – 65210000-8 - Розподіл газу ( Розподіл природного газу)

7.Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

ПрАТ "Тернопільгаз" займає монопольне становище на ринку з розподілу природного газу на території Тернопільської області, про що зазначено в переліку природних монополій, який розміщується на офіційному веб–сайті АМКУ http://www.amc.gov.ua. Згідно з частиною 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» та Зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) на виконання розпорядження Антимонопольного комітету України №874-р від 28.11.2012 «Про затвердження порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій». ПрАТ "Тернопільгаз" відноситься до суб’єктів природних монополій Тернопільської області, яке забезпечує розподіл природного газу замовнику. Окрім цього, відповідно до постанов Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП) затверджено тарифи на послуги з розподілу природного газу для ПрАТ "Тернопільгаз" . Отже, ПрАТ "Тернопільгаз" » на підставі діючої ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та згідно затверджених тарифів має виключні повноваження щодо надання послуг з розподілу природного газу на території Тернопільської області. Будь-які альтернативи щодо закупівлі послуги з розподілу природного газу в інших підприємств (у тому числі з технічних причин) - відсутні. Обґрунтування застосування закупівлі без використання електронної системи закупівель (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування закупівлі) - Документи, що підтверджують наявність умов застосування закупівлі: - Закон України “Про публічні закупівлі”(зі змінами); - Закон України “Про ринок природного газу” (зі змінами); - Правила постачання природного газу, затверджені НКРЕКП №2496 від 30.09.2015 р. (зі змінами); - Кодекс газотранспортної системи, затверджений НКРЕКП №2493 від 30.09.2015 р. (зі змінами); - Кодекс газорозподільних систем, затверджений НКРЕКП №2494 від 30.09.2015 р. (зі змінами). Відповідно до вищезазначеного дана закупівля проводиться без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 5 пункту 13 ПКМУ від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" у зв'язку з відсутністю конкуренції з технічних причин. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації, зокрема, з урахуванням вимог про надання послуг з розподілу, визначених Кодексом систем розподілу (постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 310), постанови НКРЕКП від 29.06.2017 № 850 та Зведеного Переліку суб’єктів природних монополій станом на 30.11.2022 р.

Очікувана вартість закупівлі ДК 021:2015 – 65210000-8 - Розподіл газу ( Розподіл природного газу)- 115617,60 грн.