Сьогодні в Більче-Золотому відбулося відкриття поліцейської станції в рамках проекту "Поліцейський офіцер громади" .

Дата: 26.09.2023 17:30

Почесними гостями відкриття стали начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко , заступник голови Чортківської районної військової адміністрації Михайло Демчук, начальник ПОГ Чортківського районного управління поліції Валерій Василишин , начальник відділення поліції м.Борщів 1 Юрій Кунька , ректор Подільського державного університету Володимир Іванишин.

Відкриття поліцейської станції – перший і надзвичайно важливий крок у впровадженні проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Більче-Золотецької сільської територіальної громади. Це запорука відкритості та доступності послуг для кожного місцевого мешканця, адже поліцейський, який обслуговує дану територію, добре знає її мешканців, розуміє їх потреби і вчасно приходить туди, де потребують його допомоги професійними діями, рішеннями, доброю порадою чи підтримкою. Тож створення такої станції сприятиме покращенню безпекової ситуації на території громади.

Тому бажаємо нашому офіцеру громади Володимиру Гоменюку плідної роботи, а громада і надалі буде сприяти виконанню ним своїх обов’язків.