В рамках конкурсу #День_шкільного_молока_2023 у  закладі дошкільної освіти "Веселка" сьогодні пройшла благодійна ярмарка смачних страв, до складу яких входить молоко або молочні продукти.

Дата: 26.09.2023 16:38

Участь у ній взяли наші дошкільнята разом зі своїми матусями та працівники садочку! Яких тільки смаколиків не було на столах: пироги і пляцки, торти і тістечка, печиво, капкейки, горішки, кекси, фруктове желе, панакота, а також тірамісу та канапки. Покупців прийшло чимало, а тому розкупили ВСЕ!

Нам вдалося зібрати 10300 грн.

Дякуємо нашим учасникам за те, що долучилися до ярмарки!

1 жовтня - День захисників та захисниць України, тому за виручені кошти вирішили придбати корисні та потрібні речі для Захисників із нашого села!

Спонсори конкурсу:

Молочний альянс Quality FOOD Trade Program Astarta-Kyiv Селянське Molokia КЛУБ СИРУ, за сприяння Швейцарії.