За дорученням начальника районної військової адміністрації Володимира Шипітка продовжуються обстеження Пунктів незламності в Чортківському районі.

Дата: 17.10.2023 10:45

Так, сьогодні перший заступник начальника РВА Михайло Демчук побував з робочими візитами з цього питання у Більче-Золотецькій та Борщівській територіальних громадах.

Для початку посадовець поцікавився облаштуванням цих пунктів на предмет їх забезпечення засобами зв’язку та електрики, альтернативними джерелами енергії, запасом ліків та протипожежними засобами – всім необхідним для того, щоб надати допомогу населенню у разі надзвичайних ситуацій.

Також, Михайло Демчук поспілкувався з посадовими особами громад стосовно організації виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2023 року №930 «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

Першочерговим завданням, на чому акцентував увагу посадовець, є готовність громад до всіх викликів в умовах російської агресії і оперативне реагування на них.