Вітання колективу Більче-Золотецької музичної школи

Дата: 01.10.2017 17:35

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

З музикою наше людство знайоме з давніх часів. На світі знайдеться небагато людей, які зовсім байдужі до музики. Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього, повного почуттів і переживань складного внутрішнього світу взаємин людини і природи. Вона скрашує життя людей, змушує їх радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань наших власних струн душі.

Щорічно, 1 жовтня відзначається  Всесвітній день  музики.

Тож ми радо вітаємо з цим святом , з Днем працівників освіти  наш колектив  Більче-Золотецької  дитячої  музичної  школи. Міцного здоровя вам, творчого натхнення , великих успіхів та вдячних  учнів , миру , взаєморозуміння  в колективі, благополуччя та достатку .

З святом вас !