Сьогодні у Більче-Золотецькій територіальній громаді розпочав роботу модернізований ЦНАП у форматі Дія Центр - це 13 Дія Центр в області.

Дата: 26.12.2023 12:16

Ще один ЦНАП на Тернопільщині працюватиме у форматі Дія Центр.

Майже 4 тис. жителів громади та ВПО матимуть можливість отримати якісні адміністративні послуги та супутні сервіси за один візит.

В приміщенні Центру облаштовано безбар’єрні та комфортні умови обслуговування, дитячий куточок, а також місце для самообслуговування та є можливість сплатити адмінзбір.

У Центрі можна отримати 200 адміністративних послуг, зокрема: реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, держана реєстрація нерухомого майна, послуги ДРАЦС, земельних відносин, соціальні послуги, дозвільні документи, довідки про взяття на облік внутрішньо переселених осіб та місцеві послуги.

Також, в рамках обласної програми розвитку та підтримки сфери надання адміністративних послуг у Тернопільській області у 2023 році коштом обласного та місцевого бюджетів придбано автоматизовану робочу станцію з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України.

У приміщенні Центру функціонує консультативний пункт для бізнесу, а адміністратори надають консультації відвідувачам щодо користування Порталом Дія, допомагають з шерингом документів через мобільний додаток ”Дія„.