A A A K K K
для людей із порушенням зору
Більче-Золотецька громада
Тернопільська область, Чортківський район

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Послуги з розподілу природного газу, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 19.01.2024 12:21
Кількість переглядів: 50

 

 

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. Найменування: Більче-Золотецька сільська рада.

1.2. Місце знаходження: 48733 Україна Тернопільська область с. Більче-Золоте вул. Махнівка, 101.

1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ - 04395277;

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з розподілу природного газу, код ДК 021:2015 –- - 65210000-8 — Розподіл газу.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель: UA-2024-01-17-013200-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  

112 528,60 грн з ПДВ (сто дванадцять тисяч п'ятсот двадцять вісім гривень 60 копійок) з ПДВ за рахунок коштів місцевого бюджету. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом отриманої послуги за  попередній період 2023 календарного року (бюджетного періоду). 

Розмір бюджетного призначення: 

112 528,60 грн з ПДВ  (сто дванадцять тисяч п'ятсот двадцять вісім гривень 60 копійок) з ПДВ. 

Нормативно-правове регулювання: 

Послуга Оператора ГРМ, яка надається Споживачу та включає в себе забезпечення цілодобового доступу Споживача до газорозподільної системи в межах приєднаної потужності його об’єкта і розподіл (переміщення) належного Споживачу (його постачальнику) природного газу газорозподільною системою з метою його фізичної доставки до межі балансової належності об’єкта Споживача. Обов’язковою умовою надання Споживачу послуги з розподілу природного газу є наявність у Споживача об’єкта, підключеного в установленому порядку до газорозподільної системи Оператора ГРМ. Санкціонований відбір природного газу з газорозподільної системи здійснюється Споживачем за умови наявності у нього укладеного із постачальником договору постачання природного газу та підтвердженого обсягу, виділеного для потреб Споживача його постачальником на відповідний календарний період, а також відсутності простроченої заборгованості за цим Договором. Якість природного газу, що передається Оператором ГРМ Споживачу на межі балансової належності його об’єкта, має відповідати вимогам, встановленим Кодексом газорозподільних систем. Величина тиску природного газу на межі балансової належності Споживача повинна відповідати значенням, визначеним в нормативних документах. Чисельні значення фізико-хімічних показників природного газу, які заносяться до баз даних обчислювачів та/або коректорів об’єму газу, Оператор ГРМ доводить до відома Споживача (за виключенням випадків, коли комерційний вузол обліку Споживача організований на базі побутового лічильника газу) з періодичністю, визначеною Кодексом газорозподільних систем. Перевірка величини тиску та/або якісних показників природного газу здійснюється Оператором ГРМ на підставі письмової заяви Споживача. У разі надходження такої заяви Оператор ГРМ зобов’язується направити свого представника за місцем виклику протягом двох робочих днів у містах і п'яти календарних днів у сільській місцевості в узгоджений зі Споживачем час. Порядок визначення чисельних значень фізико-хімічних показників (характеристик) природного газу та врегулювання спірних питань між Сторонами щодо їх визначення чи невідповідності здійснюється відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем.

Відповідно до Закону України «Про ринок природного газу № 329-VIII від 09.04.2015 р. (зі змінами та доповнення) (далі Закон), визначаються правові засади функціонування ринку природного газу України. Закон створює умови для формування нової моделі ринку природного газу, побудованої на принципах, зокрема, вільної добросовісної конкуренції, крім діяльності суб’єктів природних монополій, забезпечення рівних прав на доступ до газотранспортних систем. Відповідно до частини 1 статті 4 Закону України державне регулювання ринку природного газу здійснює Регулятор, яким згідно з пунктом 32 частини 1 статті 1 Закону України є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Згідно з статтею 9 Закону України діяльність, пов’язана, зокрема, з розподілом природного газу провадиться за умови отримання відповідної ліцензії, яка видається Регулятором у встановленому законодавством порядку. Оновлений перелік ліцензіатів з розподілу природного газу міститься на сайті НКРЕКП, у якому є інформація про ПрАТ  «Тернопільгаз» , як ліцензіата з розподілу природного газу на території Тернопільської області. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь