З метою вивчення питань, які турбують громадян та передування наслідків які в подальшому можуть відноситися до компетенції Національної поліції 21.02.2024 було здійснено мобільний виїзд у приміщені поліцейської станції Більче-Золотецька сільська тери

Дата: 22.02.2024 14:52

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Під час даних заходів почуто та вивчено питання, які турбують жителів даної громади, надано роз'яснення та підтримку в частині чинного законодавства.

Також за ініціативи керівництва УГІ ГУНП в Тернопільській області та підтримки селищного голови Галини Огородник за місцем проживання в даній громаді було відвідано громадян похилого віку (з обмеженими можливостями) для того, щоб почути їх, вивчити питання які турбують в повсякденному житі, які відносяться до компетенції Національної поліції України.

Одночасно було вивчено та проговорено діяльність, функціонування поліцейської станції та надано оцінку діяльності поліцейського офіцера громади на даній території обслуговування.

Дані заходи та підтримка в службовій діяльність відбулися на високому рівні, багато зроблено для удосконалення, вивчені причини та умови, які потрібно вдосконалювати, при роботі з органами місцевого самоврядування та населенням в цілому.

#Управління головної інспекції ГУНП в Тернопільській області

#Відділення поліції 1 м. Борщів ГУНП в Тернопільській області