Щороку 20 червня відзначають Всесвітній день біженців

Дата: 20.06.2024 14:26

Фото без опису

Цей день визнає силу і мужність людей, які були змушені втекти з рідних домівок, щоб врятувати своє життя.

Сьогодні акцентуємо увагу на необхідності прояву почуттів людяності та толерантності в дотриманні прав кожної людини, яка через небезпеку для свого життя вимушено залишила рідну домівку. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну в світі нараховується, за неофіційною інформацією, понад 5 млн біженців з України.

Висловлюємо подяку та шану всім тим, хто допомагає біженцям й усім, хто опинився у складних життєвих ситуаціях.

На жаль, після повномасштабної війни росії проти України та нелюдського кровопролиття українці змушені шукати прихистку в світі. Але впевнені, що Україна в скорім часі переможе, відбудується, розквітне і всі сини і дочки повернуться на рідну землю, щоб зажити щасливо.

Все буде Україна!💛💙