«Лють» – це штурмова бригада, створена Національною поліцією України у лютому 2023-го року. За цей час виконувала і виконує завдання у багатьох точках фронту, має бойовий досвід і успіхи на полі бою.

Дата: 21.10.2024 11:12

Потребує штурмова бригада «Лють» і поповнення – мотивованих добровольців, які готові стати до лав підрозділу. А тому продовжується рекрутингова кампанія щодо залучення добровольців до штурмової бригади «Лють», які братимуть участь у підсиленні стабілізаційних заходів і стриманні агресії росії проти України.

Завданнями цього підрозділу поліції є відсіч та стримування збройної агресії рф проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

«Продовжується набір до штурмової бригади «Лють» для посилення і підкріплення Сил оборони, щоб звільнити окуповані території України. Залучаємо добровольців, які готові зі зброєю в руках захищати територію України і бути фізично підготовленими. Після вступу протягом 2-3 місяців кандидати проходять навчання, бойове злагодження, а потім хлопці вливаються у лави бригади «Лють» для захисту нашої країни. За період існування підрозділ показав свої сильні сторони. Долучайтесь до лав бригади «Лють»! Перемога буде за нами! Слава Україні!», – сказав представник «Люті».

☝Для бажаючих поповнити ряди бригади «Лють» усі деталі за номерами телефонів: 097-725-25-13, 044-365-18-00.

Або відразу переходьте за посиланням: 👇

Долучайся до Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють»! Стань воїном перемоги! ✊🇺🇦

Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»

#лють