Цифрові сервіси!! Підгадуємо: шеринг документів через сервіс «Дія. QR» використовується у нашому ЦНАПі.
Які саме документи можна шерити через «Дію»: закордонний паспорт, ІПН, свідоцтво про народження, довідку ВПО, студентський квиток тощо.
Як працює шеринг документів через «Дія. QR»?
За допомогою «Дія. QR» громадяни можуть миттєво ділитися цифровими копіями своїх документів у ЦНАП. Після сканування відвідувачем QR-коду адміністратор отримує електронну копію документа з Дії. Це дозволяє:
спростити процес обробки документів;
підвищити швидкість надання послуг;
мінімізувати ризики підробок;
зробити взаємодію між державою та громадянами ще зручнішою.
Важливо, що документи в «Дії» мають таку саму юридичну силу, як і паперові аналоги, тож їх можна використовувати без додаткового пред’явлення фізичних копій.
«Цифровізація – це про зручність, безпеку та швидкість отримання послуг. Ми продовжуємо впроваджувати сучасні рішення, щоб зробити взаємодію громадян із державними установами ще простішою та ефективнішою».